Αρχική Μ. Παπαγεωργίου στο AIGIO VOICE: Πανελλαδικά θα ξεπεράσουμε τους 160.000 ψηφοφόρους By Aigio Voice 5 Δεκεμβρίου 2021 0 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! Την μεγάλη συμμετοχή στις εσωκομματικές του ΚΙΝΑΛ επιβεβαίωσε η Γραμματέας της Δημοτικής Οργάνωσης Αιγιαλείας Μαρία Παπαγεωργίου. Όπως εκτίμησε ο αριθμός των ψηφισάντων σε πανελλαδικό επίπεδο θα ξεπεράσει τις 160.000. μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsApp Προηγούμενο άρθροΚΙΝΑΛ ΑΙΓΙΑΛΕΊΑΣ: Συμμετοχή άλλων εποχώνΕπόμενο άρθροΟ στόχος επιτεύχθηκε Aigio Voicehttps://aigiovoice.gr Σχετικά άρθρα Αίγιο - Αχαΐα Ο Άγγελος Τσιγκρής για τις Πανελλαδικές: «Σημασία έχει να μην τα παρατάς…» Αίγιο - Αχαΐα Καλοκαιρινές συναυλίες της Φιλαρμονικής Ακράτας Αίγιο - Αχαΐα Αίγιο: “Έφυγε” από τη ζωή η Ασπασία Μητροπούλου και κηδεύεται τη Δευτέρα 29 Ιουλίου - Advertisement - - Advertisement - - Advertisement - - Advertisement - Δείτε ακόμα Αίγιο - Αχαΐα Ο Άγγελος Τσιγκρής για τις Πανελλαδικές: «Σημασία έχει να μην τα παρατάς…» Αίγιο - Αχαΐα Καλοκαιρινές συναυλίες της Φιλαρμονικής Ακράτας Αίγιο - Αχαΐα Αίγιο: “Έφυγε” από τη ζωή η Ασπασία Μητροπούλου και κηδεύεται τη Δευτέρα 29 Ιουλίου Αίγιο - Αχαΐα Μαρία Σταυροπούλου: Το ΔΣ των Δημοτικών Υπαλλήλων απαξιώνει τους συναδέλφους – μέλη του Αίγιο - Αχαΐα Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα