Αρχική Έπεσε τώρα η σημαία για το 3ο Monde Rally ΒΟΣΤΙΤΣΑ By Aigio Voice 5 Δεκεμβρίου 2021 0 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! Με εκκίνηση στα Ψηλαλώνια. Στη φωτογραφία είναι το παλαιότερο όχημα των αγώνων μια Mercedes Benz 170 του 1949Την εκκίνηση έδωσε η δημοτική σύμβουλος Βάσω Ψυχραμη. μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsApp Προηγούμενο άρθροPreGame: Απόλλων Αιγίου – Άβυθος 2017Επόμενο άρθροΠοτέ μη λες πάλαι ποτέ Aigio Voicehttps://aigiovoice.gr Σχετικά άρθρα Αίγιο - Αχαΐα Ο Άγγελος Τσιγκρής για τις Πανελλαδικές: «Σημασία έχει να μην τα παρατάς…» Αίγιο - Αχαΐα Καλοκαιρινές συναυλίες της Φιλαρμονικής Ακράτας Αίγιο - Αχαΐα Αίγιο: “Έφυγε” από τη ζωή η Ασπασία Μητροπούλου και κηδεύεται τη Δευτέρα 29 Ιουλίου - Advertisement - - Advertisement - - Advertisement - - Advertisement - Δείτε ακόμα Αίγιο - Αχαΐα Ο Άγγελος Τσιγκρής για τις Πανελλαδικές: «Σημασία έχει να μην τα παρατάς…» Αίγιο - Αχαΐα Καλοκαιρινές συναυλίες της Φιλαρμονικής Ακράτας Αίγιο - Αχαΐα Αίγιο: “Έφυγε” από τη ζωή η Ασπασία Μητροπούλου και κηδεύεται τη Δευτέρα 29 Ιουλίου Αίγιο - Αχαΐα Μαρία Σταυροπούλου: Το ΔΣ των Δημοτικών Υπαλλήλων απαξιώνει τους συναδέλφους – μέλη του Αίγιο - Αχαΐα Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα