Αρχική Του χρόνου στην πλατεία By Aigio Voice 12 Δεκεμβρίου 2021 0 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! Είδηση βγήκε από το μήνυμα του Δημάρχου κατά την φωταγώγηση του Πάρκου Την είδηση έβγαλε ποιός άλλος η Νατάσα Ράγιου .Σε ερώτηση τι θα γίνει με την πλατεία Αγ. Λαύρας ο Δήμαρχος απάντησε: του χρόνου εκεί. μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsApp Προηγούμενο άρθροΜήνυμα Δημάρχου: Πίστη αγάπη αλληλεγγύηΕπόμενο άρθροΠαναχαϊκή – Παναιγιαλειος 2-0 Τελικό Aigio Voicehttps://aigiovoice.gr Σχετικά άρθρα Αίγιο - Αχαΐα Ο Άγγελος Τσιγκρής για τις Πανελλαδικές: «Σημασία έχει να μην τα παρατάς…» Αίγιο - Αχαΐα Καλοκαιρινές συναυλίες της Φιλαρμονικής Ακράτας Αίγιο - Αχαΐα Αίγιο: “Έφυγε” από τη ζωή η Ασπασία Μητροπούλου και κηδεύεται τη Δευτέρα 29 Ιουλίου - Advertisement - - Advertisement - - Advertisement - - Advertisement - Δείτε ακόμα Αίγιο - Αχαΐα Ο Άγγελος Τσιγκρής για τις Πανελλαδικές: «Σημασία έχει να μην τα παρατάς…» Αίγιο - Αχαΐα Καλοκαιρινές συναυλίες της Φιλαρμονικής Ακράτας Αίγιο - Αχαΐα Αίγιο: “Έφυγε” από τη ζωή η Ασπασία Μητροπούλου και κηδεύεται τη Δευτέρα 29 Ιουλίου Αίγιο - Αχαΐα Μαρία Σταυροπούλου: Το ΔΣ των Δημοτικών Υπαλλήλων απαξιώνει τους συναδέλφους – μέλη του Αίγιο - Αχαΐα Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα