ΑρχικήΑθλητικά ΑθλητικάΒ'Ε.Π.Σ.Α / 2ος όμιλος Το φιλμ της 2ης αγωνιστικής των πλέϊ – οφ Β΄ Ε.Π.Σ.Α. By Aigio Voice 24 Μαΐου 2023 0 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! Α.Ε. Καλαβρύτων – Κ. Δαβουρλής’92 1-1 17΄ Στ. Τσαβαλάς / 90΄ πεν. Παρίσης Αετός Ρίου – Α.Ε. Αρόης 1-2 1΄ Κατσιούρας / 4΄, 19΄ Λόλης Βασίλης Δαβαρίας μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsApp Προηγούμενο άρθροΈρχονται μεγάλες αυξήσεις και στα λάστιχα!Επόμενο άρθροΑΣΕΠ -2Γ/2022: ΔΕΙΤΕ τα αποτελέσματα του γραπτού διαγωνισμού Aigio Voicehttps://aigiovoice.gr Σχετικά άρθρα Αίγιο - Αχαΐα Ο Άγγελος Τσιγκρής για τις Πανελλαδικές: «Σημασία έχει να μην τα παρατάς…» Αίγιο - Αχαΐα Καλοκαιρινές συναυλίες της Φιλαρμονικής Ακράτας Αίγιο - Αχαΐα Αίγιο: “Έφυγε” από τη ζωή η Ασπασία Μητροπούλου και κηδεύεται τη Δευτέρα 29 Ιουλίου - Advertisement - - Advertisement - - Advertisement - - Advertisement - Δείτε ακόμα Αίγιο - Αχαΐα Ο Άγγελος Τσιγκρής για τις Πανελλαδικές: «Σημασία έχει να μην τα παρατάς…» Αίγιο - Αχαΐα Καλοκαιρινές συναυλίες της Φιλαρμονικής Ακράτας Αίγιο - Αχαΐα Αίγιο: “Έφυγε” από τη ζωή η Ασπασία Μητροπούλου και κηδεύεται τη Δευτέρα 29 Ιουλίου Αίγιο - Αχαΐα Μαρία Σταυροπούλου: Το ΔΣ των Δημοτικών Υπαλλήλων απαξιώνει τους συναδέλφους – μέλη του Αίγιο - Αχαΐα Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα