ΑρχικήΑθλητικά Αθλητικά Στο 94 λύγισε ο Παναιγιάλειος By Aigio Voice 1 Δεκεμβρίου 2021 0 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! Άτυχος ο ΠΓΣ στο παιχνίδι που ολοκληρώθηκε πριν από λίγα λεπτά κι ενώ όλα ήταν στο μηδέν ένα γκόλ του Νιφορόπουλου χάρισε τη νίκη με 1-0 Στο Ναυπακτιακό Αστέρα σε ματς που διεξήχθη στο Παπαχαραλαμπείο στάδιο Ναυπάκτου για τη Γ Εθνική Κατηγορία. μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsApp Προηγούμενο άρθροΝαυπακτιακός – Παναιγιάλειος 0-0 ΗμίχρονοΕπόμενο άρθροΕκχώρηση αρμοδιότητας στην Επιτροπή Περιβάλλοντος Aigio Voicehttps://aigiovoice.gr Σχετικά άρθρα Αίγιο - Αχαΐα Ο Άγγελος Τσιγκρής για τις Πανελλαδικές: «Σημασία έχει να μην τα παρατάς…» Αίγιο - Αχαΐα Καλοκαιρινές συναυλίες της Φιλαρμονικής Ακράτας Αίγιο - Αχαΐα Αίγιο: “Έφυγε” από τη ζωή η Ασπασία Μητροπούλου και κηδεύεται τη Δευτέρα 29 Ιουλίου - Advertisement - - Advertisement - - Advertisement - - Advertisement - Δείτε ακόμα Αίγιο - Αχαΐα Ο Άγγελος Τσιγκρής για τις Πανελλαδικές: «Σημασία έχει να μην τα παρατάς…» Αίγιο - Αχαΐα Καλοκαιρινές συναυλίες της Φιλαρμονικής Ακράτας Αίγιο - Αχαΐα Αίγιο: “Έφυγε” από τη ζωή η Ασπασία Μητροπούλου και κηδεύεται τη Δευτέρα 29 Ιουλίου Αίγιο - Αχαΐα Μαρία Σταυροπούλου: Το ΔΣ των Δημοτικών Υπαλλήλων απαξιώνει τους συναδέλφους – μέλη του Αίγιο - Αχαΐα Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα