12.4 C
Aigio
Τετάρτη, 30 Νοεμβρίου, 2022
spot_img

Με την Αναγέννηση Άρτας εκτός έδρας η πρεμιέρα για τον Παναιγιάλειο…

Στην Άρτα με αντίπαλο την ιστορική Αναγέννηση θα ξεκινήσει ο φετινός μαραθώνιος του Παναιγιάλειου στον 4ο όμιλο της Γ΄Εθνικής.

Η αυλαία του πρωταθλήματος  θα ανοίξει στις 24 Οκτωβρίου με τον όμιλο να έχει διαμορφωθεί με τις 13 ομάδες που είχαμε δημοσιεύσει σε προηγούμενο ρεπορτάζ.

Το πλήρες πρόγραμμα του 4ου Ομίλου έχει ως εξής:

1η /14η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου – Αίας Γαστούνης
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Τηλυκράτης
Αναγέννηση Άρτας – Παναιγιάλειος
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αχέρων Καναλακίου – Παναχαϊκή
Αμβρακικός Λουτρού – ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Παναγρινιακός

2η /15η αγωνιστική
Παναγρινιακός – Εθνικός Σκουλικάδου
Αίας Γαστούνης – Διαγόρας Βραχνεΐκων
Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναιγιάλειος – Αχέρων Καναλακίου
ΑΟ Διαβολιτσίου – Αμβρακικός Λουτρού
Παναχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας

3η /16η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνεΐκων
Αναγέννηση Άρτας – Παναγρινιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αίας Γαστούνης
Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης
ΠΑΟ Βάρδας – Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

4η /17η αγωνιστική
Αναγέννηση Άρτας – Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου
Αίας Γαστούνης – Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης – Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

5η /18η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου – Ναυπακτιακός Αστέρας
Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας
Αμβρακικός Λουτρού – Διαγόρας Βραχνεΐκων
ΠΑΟ Βάρδας – Παναγρινιακός
Παναχαϊκή – Αίας Γαστούνης
Παναιγιάλειος – Τηλυκράτης
Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου


6η /19η αγωνιστική
Αχέρων Καναλακίου – Εθνικός Σκουλικάδου
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αμβρακικός Λουτρού
Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Παναχαϊκή
Παναγρινιακός – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης – Παναιγιάλειος
Ρεπό: Τηλυκράτης

7η /20η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου – Αμβρακικός Λουτρού
ΠΑΟ Βάρδας – Αχέρων Καναλακίου
Παναχαϊκή – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Διαβολιτσίου – Αναγέννηση Άρτας
Παναιγιάλειος – Διαγόρας Βραχνεΐκων
Τηλυκράτης – Παναγρινιακός
Ρεπό: Αίας Γαστούνης

8η /21η αγωνιστική
ΠΑΟ Βάρδας – Εθνικός Σκουλικάδου
Αμβρακικός Λουτρού – Παναχαϊκή
Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης
Παναγρινιακός – Αίας Γαστούνης
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

9η /22η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου – Παναχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου – ΠΑΟ Βάρδας
Παναιγιάλειος – Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου
Αίας Γαστούνης – Αναγέννηση Άρτας
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Παναγρινιακός
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

10η /23η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου
Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας – Τηλυκράτης
Αχέρων Καναλακίου – Αίας Γαστούνης
Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναγρινιακός
Αναγέννηση Άρτας – Διαγόρας Βραχνεΐκων
Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού

11η /24η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου – Παναιγιάλειος
Τηλυκράτης – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης – ΠΑΟ Βάρδας
Παναγρινιακός – Αμβρακικός Λουτρού
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχέρων Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αναγέννηση Άρτας
Ρεπό: Παναχαϊκή

12η /25η αγωνιστική
Τηλυκράτης – Εθνικός Σκουλικάδου
ΑΟ Διαβολιτσίου – Αίας Γαστούνης
Παναχαϊκή – Παναγρινιακός
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνεΐκων
Αμβρακικός Λουτρού – Αναγέννηση Άρτας
Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: Παναιγιάλειος

13η /26η αγωνιστική
Αίας Γαστούνης – Τηλυκράτης
Παναγρινιακός – Παναιγιάλειος
Διαγόρας Βραχνεΐκων – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αναγέννηση Άρτας – Παναχαϊκή
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΠΑΟ Βάρδας
Αμβρακικός Λουτρού – Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

Σχετικά άρθρα

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Δείτε ακόμα