ΑρχικήΑίγιο - Αχαΐα Έκοψε βασιλόπιτα η «BIORMONIKH OE» By Aigio Voice 28 Ιανουαρίου 2024 0 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! Μέσα σε οικογενειακό κλίμα πραγματοποιήθηκε η κοπή της βασιλόπιτας στην έδρα του εργαστηρίου «BIORMONIKH OE»! Με τις καλύτερες ευχές για το 2024 από μία υπέροχη, καταρτισμένη και εξειδικευμένη ομάδα! Χρόνια πολλά με υγεία σε όλες και όλους! TagsΑΝΝΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑΠΑΤΡΑ μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsApp Προηγούμενο άρθροΠρογραμματική σύμβαση μεταξύ του Δήμου Αιγιαλείας και του Δημοτικού Λιμενικού Ταμείου για την αναβάθμιση του Τουριστικού Λιμένα του ΑιγίουΕπόμενο άρθροΑίγιο: Επεισοδιακή βραδιά στον Εμπορικό Σύλλογο –Έχουν κατατεθεί μηνύσεις Aigio Voicehttps://aigiovoice.gr Σχετικά άρθρα Αίγιο - Αχαΐα Ο Άγγελος Τσιγκρής για τις Πανελλαδικές: «Σημασία έχει να μην τα παρατάς…» Αίγιο - Αχαΐα Καλοκαιρινές συναυλίες της Φιλαρμονικής Ακράτας Αίγιο - Αχαΐα Αίγιο: “Έφυγε” από τη ζωή η Ασπασία Μητροπούλου και κηδεύεται τη Δευτέρα 29 Ιουλίου - Advertisement - - Advertisement - - Advertisement - - Advertisement - Δείτε ακόμα Αίγιο - Αχαΐα Ο Άγγελος Τσιγκρής για τις Πανελλαδικές: «Σημασία έχει να μην τα παρατάς…» Αίγιο - Αχαΐα Καλοκαιρινές συναυλίες της Φιλαρμονικής Ακράτας Αίγιο - Αχαΐα Αίγιο: “Έφυγε” από τη ζωή η Ασπασία Μητροπούλου και κηδεύεται τη Δευτέρα 29 Ιουλίου Αίγιο - Αχαΐα Μαρία Σταυροπούλου: Το ΔΣ των Δημοτικών Υπαλλήλων απαξιώνει τους συναδέλφους – μέλη του Αίγιο - Αχαΐα Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα