Αρχική Έκανε και την 3η δόση By Νίκος Λυριντζής 1 Δεκεμβρίου 2021 0 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! Συνεπέστατος στα υγειονομικά του καθήκοντα ο Δήμαρχος Αιγιαλείας. Σήμερα έκανε και την 3η δόση του εμβολίου ενώ προσήλθε κανονικά στην συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου και δήλωσε υγιέστατος. μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsApp Προηγούμενο άρθροΑτελέσφορη μετακίνησηΕπόμενο άρθροΤην Παρασκευή, 3 Δεκεμβρίου 2021, λήγει η προθεσμία Νίκος Λυριντζής Σχετικά άρθρα Αίγιο - Αχαΐα Ο Άγγελος Τσιγκρής για τις Πανελλαδικές: «Σημασία έχει να μην τα παρατάς…» Αίγιο - Αχαΐα Καλοκαιρινές συναυλίες της Φιλαρμονικής Ακράτας Αίγιο - Αχαΐα Αίγιο: “Έφυγε” από τη ζωή η Ασπασία Μητροπούλου και κηδεύεται τη Δευτέρα 29 Ιουλίου - Advertisement - - Advertisement - - Advertisement - - Advertisement - Δείτε ακόμα Αίγιο - Αχαΐα Ο Άγγελος Τσιγκρής για τις Πανελλαδικές: «Σημασία έχει να μην τα παρατάς…» Αίγιο - Αχαΐα Καλοκαιρινές συναυλίες της Φιλαρμονικής Ακράτας Αίγιο - Αχαΐα Αίγιο: “Έφυγε” από τη ζωή η Ασπασία Μητροπούλου και κηδεύεται τη Δευτέρα 29 Ιουλίου Αίγιο - Αχαΐα Μαρία Σταυροπούλου: Το ΔΣ των Δημοτικών Υπαλλήλων απαξιώνει τους συναδέλφους – μέλη του Αίγιο - Αχαΐα Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα